Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /muzyka/2004/orw/2014/classes/Stat.php on line 7
muzyka.mysliwska.pl
Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną
XIX Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XV Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej
XXIII Krajowy Przegląd Sygnałów, Wiersza i Piosenki Myśliwskiej
im. Rafała Minicha w Przechlewie


Klasa A –  62/49


Województwo Dolnośląskie (3)

  1. Majewski Paweł
  2. Wesołkowski Roman
  3. Liszczyński Sławomir

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (4)

  1. Murawski Mirosław
  2. Limit do kl. B
  3. Limit do kl. B
  4. Limit do kl. C

 

Województwo Lubelskie (2)

  1. Jakubowski Michał
  2. vacat!

 

Województwo Lubuskie (3)

  1. Jurczyszyn Karol
  2. Woźny Jakub
  3. Woroszkiewicz Szymon

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. Borowiecki Seweryn

 

Województwo Małopolskie (1)

  1. Siuty Jacek

 

Województwo Mazowieckie (3)

  1. Gocalińska Anna
  2. Domański Michał
  3. Zakrzewski Andrzej

 

Województwo Opolskie (6)

  1. Tokarz Arkadiusz
  2. Jamrozik Mariusz
  3. Litner Maciej
  4. Kowalik Leszek
  5. Siedlecka Jagoda
  6. Nagel Waldemar

 

Województwo Podkarpackie (4)

  1. vacat!
  2. vacat!
  3. vacat!
  4. vacat!

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. Bujnicka Agnieszka

 

Województwo Pomorskie (8)

  1. Nowicki Artur
  2. Piankowski Tadeusz
  3. Czerwonka Magdalena
  4. Ferenc Alfred
  5. Brylewski Alojzy
  6. Krawczak Maciej
  7. Limit do kl. B
  8. Limit do kl. B

 

Województwo Śląskie (3)

  1. Królik Julia
  2. Dobrowolska Dominika
  3. Zimny Mateusz

 

Województwo Świętokrzyskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (3)

  1. Szymczyk Andrzej
  2. Szok Michał
  3. Mroczkowski Krzysztof

 

Województwo Wielkopolskie (14)

  1. Śliczner Wojciech
  2. Strawa Jan
  3. Szrama Hubert
  4. Kiciński Przemysław
  5. Strawa Jędrzej
  6. Koliński Leszek
  7. Łusiewicz Łukasz
  8. Pulit Adam
  9. Nowak Piotr
  10. Kaczmarek Paweł
  11. Wasiukiewicz Marta
  12. Maciejewski Jan
  13. Sijka Bartłomiej
  14. Pietrucha Piotr

 

Województwo Zachodniopomorskie (5)

  1. Chmielewski Błażej
  2. Winnicki Piotr
  3. Banaśkiewicz Tomasz
  4. Limit do kl. B
  5. vacat!

 


Klasa B –  39/42


Województwo Dolnośląskie (2)

  1. Bigos Karolina
  2. Plata Mieczysław

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (2)

  1. Fischer Artur
  2. Rząsowski Paweł
  3. Romanowski Mikołaj - Limit z kl. A
  4. Popiołkiewicz Michał - Limit z kl. A

 

Województwo Lubelskie (1)

  1. Giza Hubert

 

Województwo Lubuskie (3)

  1. Rot Bartosz
  2. Trafna Edyta
  3. Pociecha Radosław

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. Tomecka Sylwia

 

Województwo Małopolskie (1)

  1. Pieprzyca Wojciech

 

Województwo Mazowieckie (2)

  1. Komorzycki Wojciech
  2. Pietrzyk Ernest

 

Województwo Opolskie (3)

  1. Tokarz Damian
  2. Mataszewski Stanisław
  3. Kapica Daniel

 

Województwo Podkarpackie (2)

  1. vacat!
  2. vacat!

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. Kowalewska Agnieszka
  2. Wasilewski Arkadiusz - Limit z kl. C

 

Województwo Pomorskie (4)

  1. Keller Hubert
  2. Ignalski Krzysztof
  3. Kroskowski Kazimierz
  4. Habułyk Piotr
  5. Barszcz Hubert - Limit z kl. A
  6. Dworszczak Piotr - Limit z kl. A

 

Województwo Śląskie (2)

  1. Lison Grzegorz
  2. Hussarek Karol

 

Województwo Świętokrzyskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (2)

  1. Ciesielski Michał
  2. Twarowski Kamil

 

Województwo Wielkopolskie (9)

  1. Bejga Bartłomiej
  2. Kwapisz Marek
  3. Różański Nikodem
  4. Kaczmarek Jakub
  5. Tomaszewski Grzegorz
  6. Pieprzyk Tomasz
  7. Standio Michał
  8. Garczarek Aleksander
  9. Kołodziej Dominika

 

Województwo Zachodniopomorskie (3)

  1. Plaskacz Paweł
  2. Makoś Grzegorz
  3. Cichos Wojciech
  4. Makoś Justyna- Limit z kl. A

 


Klasa C –  29/26


Województwo Dolnośląskie (2)

  1. Świerzowska Anna
  2. Płachta Patryk

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (2)

  1. Murawski Michał
  2. Suski Paweł
  3. Warachowska Joanna - Limit z kl. A

 

Województwo Lubelskie (1)

  1. Olejniczak Dawid

 

Województwo Lubuskie (2)

  1. Przybył Daniela
  2. Kowal Grzegorz

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. Woś Piotr

 

Województwo Małopolskie (0)

 

Województwo Mazowieckie (1)

  1. Świtalski Marcin

 

Województwo Opolskie (3)

  1. Wieczorek Ewelina
  2. Wilkowski Joachim
  3. Kochan Marek

 

Województwo Podkarpackie (2)

  1. vacat!
  2. vacat!

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. limit do kl. B

 

Województwo Pomorskie (3)

  1. Kujawski Szymon
  2. Symanowski Kacper
  3. Żuromski Maciej

 

Województwo Śląskie (2)

  1. Zimny Elżbieta
  2. Szatner Luiza

 

Województwo Świętokrzyskie (0)

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (1)

  1. Rostowski Robert

 

Województwo Wielkopolskie (6)

  1. Rybicki Mikołaj
  2. Wylegała Hubert
  3. Kaczmarek Anna
  4. Garczarek Aleksander
  5. Konitzer Jakub
  6. Kolas Aleksandra

 

Województwo Zachodniopomorskie (2)

  1. Galus Przemysław
  2. vacat!

 

Dodatkowa lista osób zakwalifikowanych do XIX OKSM "O Róg Wojskiego" Człuchów 2014


Mistrzowie Polski

  1. Adam Migurski (1996, 1999, 2001) KSM
  2. Hubert Jurczyszyn jr. (1997, 1998, 2004, 2005) KSM
  3. Tomasz Szrama (2000) KSM
  4. Piotr Kasprzyk (2002) KSM
  5. Paweł Strawa (2003) KSM
  6. Łukasz Sikora (2006) KSM
  7. Natalia Hamczyk (2007) KSM
  8. Karol Kroskowski (2008, 2009, 2010, 2013) KSM
  9. Adam Jażdżewski (2011) KSM
  10. Marcin Nowak (2012) KSM

 

Kraków 2013 XVIII OKSM "O Róg Wojskiego"

  1. zwycięzca klasy B - Sławomir Murawski KSM
  2. zwycięzca klasy C - Bartosz Karczmarski KSM

 

Czas wykonania: 0.026 sekund