Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /muzyka/2004/orw/2014/classes/Stat.php on line 7
muzyka.mysliwska.pl
Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną

XIX Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XV Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej
XXIII Krajowy Przegląd Sygnałów, Wiersza i Piosenki Myśliwskiej
im. Rafała Minicha w Przechlewie


Laureatem Grand Prix i zdobywcą Rogu Wojskiego został:
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard
Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie


Laureatem Grand Prix XV Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Myśliwskiej
i zdobywcą Muzy Wojskiego został:
Chór Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bukowinie


Solowym Mistrzem Polski 2014 został:
Karol Kroskowski, reprezentant Zespołu Sygnalistów Myśliwskich AKTEON
Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie





XIX Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”


Wyniki w klasie G - zespoły
Klasa dla zaawansowanych (mistrzowska) - małe i duże rogi myśliwskie.
KO
KR
zespółreprezentant
punkty
1   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków  UR Kraków 298
2   Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu WL UP w Poznaniu 296
3   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa 293
4   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśna Brać przy N-ctwie Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo 292
5   Zespół Trębaczy Myśliwskich absolVent OHZ Zielonka 291
6   Zespół Trębaczy Leśnych Bór - 285
7   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne w Brynku 281
8   I Zespół Trębaczy Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych Goraj ZSL Goraj 278
9   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Gorzowska Knieja N. S. Kraj. Kłod. Bogd. BULiGL 274
10 1 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie Zespół Szkół Leśnych - Warcino 270
11   Zespół Trębaczy Myśliwskich "Wilk" Nadleśnictwa Sarbia Nadleśnictwo Sarbia 258
12   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie ZO PZŁ Warszawa 257
liczba uczestników w tej klasie: 12

Wyniki w klasie A - zespoły
Dla zaawansowanych (mistrzowska) - tylko małe rogi myśliwskie
KO
KR
zespół reprezentant
punkty
1   Zespół Sygnalistów Mysliwskich Venator Secundus WL UP w Poznaniu WL UP w Poznaniu 281
2   Zespół Sygnalistów Myśliwskich ZSL im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie ZSL Ruciane - Nida 269
3   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja KŁ Przepiórka w Radzyminie 266
4   I Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa ZTM Złotów 263
5   Jenot TL w Tucholi TL w Tucholi 246
6   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Starościnie / Rzepinie ZSL w Starościnie 244
liczba uczestników w tej klasie: 6

Wyniki w klasie B - zespoły
Dla średniozaawansowanych - dowolne rogi myśliwskie
KO
KR
zespółreprezentant
punkty
1   Zespół Forest Brass z Nadleśnictwa Lidzbark Welski N-ctwo Lidzbark Welski 283
2   Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno N-ctwo Skrwilno 279
3   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Silvarum TL Tułowice ZSL Tułowice 276
4   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Grodzisk Nadleśnictwo Grodzisk 273
5   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Ełk Nadleśnictwo Ełk 266
6   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg PGL LP N-ctwo Kluczbork 259
7   Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu RDLP w Radomiu 257
8   Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich RDLP we Wrocławiu Silvanus przy TL w Miliczu RDLP Wrosław / TL Milicz 256
9   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 255
10   "Głos Kniei" Deluxe Koła Łowieckiego Brójce KŁ Brójce 250
11 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Niedźwiedź przy SPMiKŁ na zamku w Bytowie SPMiKŁ na zamku w Bytowie 248
12   Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadlesnictwa Lubin Nadleśnictwo Lubin 238
13   Zespół Sygnalistów Myśliwskich działający przy Nadleśnictwie Okonek Nadlesnictwo Okonek 237
14   Sygnaliści Koła Łowieckiego  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon  KŁ Knieja Szczecin 227
15   II Zespół Trębaczy Myśliwskich Goraj ZSL Goraj 221
16   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Łowcy.E Koła Łowieckiego nr 45 Myśliwiec w Biskupicach; Debrzno KŁ nr 45 Myśliwiec Biskupice 211
liczba uczestników w tej klasie: 16

Wyniki w klasie C - zespoły
Dla początkujących - dowolne rogi myśliwskie
KO
KR
zespółreprezentant
punkty
1 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Lisice przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 280
2   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wojskowego Koła Łowieckiego 335 Przyszłość WKŁ 335 Przyszłość 274
3   II Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa Złotów 268
4 2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Głuszec przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 268
5   Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego Bażant Chrzypsko Wielkie K. Ł. Bażant Chrzypsko Wielkie 257
6 3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Ryś przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 255
7   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Brzuchowa Góra 208 Koła Łowieckiego nr 45 Myśliwiec w Debrznie KŁ Myśliwiec w Biskupicach 236
liczba uczestników w tej klasie: 7

 

Wyniki w klasie D - zespoły
Dla dzieci do lat 12
KO
KR
zespół reprezentant
punkty
1   Bracia Machel - Chełmno Rodzina Machel Chełmno 197
2 1 Zespół Dziecięcy Wilk przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 189
3 2 Zespół Dziecięcy Łania przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 186
4 3 Zespół Dziecięcy Pless przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 175
5 4 Zespół Dziecięcy Bielik przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 173
liczba uczestników w tej klasie: 5

Wyniki w klasie A - soliści
Dla zaawansowanych (mistrzowska)
KO
KR
solistareprezentant
punkty
1
Karol Kroskowski ZSM Akteon
295
2
Julia Królik UR Kraków
295
3
Hubert Jurczyszyn ZSM Gorzowska Knieja
294
4
Gabriela Kaźmierczak N-ctwo Spychowo
284
5
Hubert Szrama N-ctwo Krucz
284
6   Anna Gocalińska KŁ Przepiórka Radzyminie 290
7 2 Magdalena Czerwonka na Zamku w Bytowie 289
8 3 Artur Nowicki ZTM Venator UP Poznań 288
9   Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo 288
10   Dominika Dobrowolska UR Kraków 285
11   Karol Jurczyszyn ZSM Gorzowska Knieja 285
12   Wojciech Śliczner Nadleśnictwo Grodzisk 285
13   Leszek Koliński N-ctwo Podanin 285
14   Paweł Strawa ZSL Goraj 283
15   Seweryn Borowiecki N-ctwo Kluczbork 283
16 4 Tadeusz Piankowski ZTM Venator UP Poznań 282
17   Andrzej Zakrzewski KŁ Cietrzew z Guzowa 282
18   Tomasz Szrama ZTM absolVent 281
19   Błażej Chmielewski Szczecinek 280
20   Jędrzej Strawa ZSL Goraj 279
21 5 Hubert Keller WKŁ Żbik Siemirowice 278
22   Michał Domański N-ctwo Parciaki 277
23   Jacek Siuty Willa Kurant - Zakopane 276
24   Mariusz Jamrozik N-ctwo Zawadzkie 275
25   Krzysztof Mroczkowski N-ctwo Strzałowo 275
26   Andrzej Szymczyk ZSM z Warszawy 274
27 6 Maciej Krawczak TL w Warcinie 273
28   Paweł Kaczmarek N-ctwo Grodzisk 273
29   Jakub Woźny TL w Starościnie 273
30   Przemysław Kiciński ZTM Venator UP Poznań 272
31   Maciej Litner PGL LP N-ctwo Kluczbork 272
32   Sławomir Murawski N-ctwo Skrwilno 270
33   Jan Strawa ZSL w Goraju 269
34   Mirosław Murawski N-ctwo Skrwilno 269
35   Piotr Nowak N-ctwo Sarbia 268
36   Adam Pulit ZTM Złotów 265
37   Szymon Woroszkiewicz TL w Starościnie 264
38   Jan Maciejewski Publiczne Gimnazjum w Czarnkowie 259
39   Sławomir Liszczyński N-ctwo Lubin 255
40   Piotr Giemza Nadleśnictwo Kluczbork 253
41   Piotr Winnicki KŁ Ponowa w Szczecinku 250
42 7 Alfred Ferenc KŁ Gwardia Słupsk 247
43   Agnieszka Bujnicka Z Warszawy 241
44   Mateusz Zimny UR Kraków 235
45 8 Alojzy Brylewski KŁ nr 45 Myśliwiec w Dobrznie 233
liczba uczestników w tej klasie: 45

Wyniki w klasie B - soliści
Dla średniozaawansowanych
KO
KR
solistareprezentant
punkty
1   Ewa Chętkowska ZSLiE w Brynku 297
2   Sylwia Tomecka ZSLiE w Brynku 293
3   Grzegorz Lison ZSLiE w Brynku 291
4   Michał Ciesielski N-ctwo Lidzbark Welski 286
5 1 Kazimierz Kroskowski RZS Żurawie Kościerzyna 285
6   Karol Hussarek ZSLiE w Brynku 284
7   Bartosz Rot ZTM Venator UP Poznań 284
8   Bartosz Karczmarski ZSL Ruciane - Nida 284
9   Paweł Rząsowski N-ctwo Skrwilno 283
10   Ernest Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość 282
11   Adam Kupś ZSL Goraj 279
  2 Hubert Czelewicz TL Warcino 277
12   Artur Fischer N-ctwo Skrwilno 277
13   Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin 276
14 3 Piotr Habułyk ZSL w Tucholi 276
  4 Jakub Minciukowski TL w Warcinie 275
15   Agnieszka Kowalewska SGGW Warszawa 275
16   Wojciech Komorzycki ZSM Pasja 274
17   Aleksander Garczarek KŁ 42 Daniel Bukowiec Stary 274
18   Bartłomiej Bejga KŁ nr 38 Przelatek Grodzisk Wlkp. 272
PK   Filip Winnicki KŁ Knieja Szczecin 271
19 5 Hubert Barszcz ZS w Rzeczenicy 270
20   Michał Standio Nadleśnictwo Krucz 270
21   Wojciech Pieprzyca ZSM Królewscy przy MCDiS 270
22   Nikodem Różański Nadleśnictwo Płytnica 268
23   Kamil Twarowski N-ctwo Srokowo 266
24   Mateusz Pilc ZSL Goraj 266
25   Grzegorz Makoś ZSL Goraj 264
26   Jakub Kaczmarek ZS Tułowice 260
27 6 Piotr Dworszczak TL Warcino 258
28   Dominika Kołodziej ZTM Złotów 257
29   Karolina Bigos TL Milicz / RDLP Wrocław 255
PK   Krzysztof Walencik TL w Warcinie 253
  7 Damian Bujak ZSL Warcino 253
30   Tomasz Pieprzyk N-ctwo Grodzisk 251
31   Stanisław Mataszewski ZS Tułowice 248
32   Krzysztof Andrzejewski Nadleśnictwo Sarbia 247
  8 Stanisław Wegner KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 245
33   Jacek Pszczółka N-ctwo Sarbia 244
PK   Elwira Drobiewska ZTM Złotów 241
  9 Sebastian Krawętkowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 236
34   Michał Popiołkiewicz ZSL Goraj 223
liczba uczestników w tej klasie: 42

Wyniki w klasie C - soliści
Dla początkujących
KO
KR
solistareprezentant
punkty
1   Anna Świerzowska TL w Starościnie 289
2   Luiza Szatner TL w Brynku 282
3   Oskar Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość 282
4   Robert Rostowski N-ctwo Lidzbark Welski 282
5   Paweł Suski N-ctwo Skrwilno 279
6   Ewelina Wieczorek N-ctwo Kluczbork 276
7   Mikołaj Rybicki Collegium Salesianum Szczecin 276
  2 Hubert Należyty SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 275
8 1 Kacper Szymanowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 275
9   Hubert Wylegała KŁ Bażant Chrzypsko Wielkie 273
10   Adam Rosiński ZSL Warcino 270
11   Przemysław Galus TL w Starościnie 268
  3 Marta Pluto Prądzinska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 266
  4 Damian Kozłowski TL Tuchola 264
12   Łukasz Murawski N-ctwo Skrwilno 263
PK   Stanisław Górecki ZTM Złotów 260
13   Aleksandra Kolas ZTM Złotów 258
  5 Bartłomiej Freda TL Warcino 257
  6 Borys Wrzesiński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 257
  7 Paweł Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 256
14   Marcin Machel KŁ Chełmińskie 255
15   Marek Kochan KŁ Słonka Byczyna 251
  8 Bartosz Matusiak ZSL w Warcinie 250
16   Jakub Konitzer ZTM Złotów 250
  9 Wojciech Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 248
17   Marcel Kaczmarek ZTM Złotów 247
18   Patryk Płachta TL w Miliczu 247
PK   Andrzej Sochacki TL Warcino 244
19   Tomasz Jegier KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie 240
20   Piotr Woś TL w Miliczu 238
21   Daniela Przybył TL w Starościnie 236
  10 Natan Wojtyła SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 226
  11 Błażej Fularczyk GOK Sierakowice 213
liczba uczestników w tej klasie: 33

Wyniki w klasie D - soliści
Dla dzieci do lat 12
KO
KR
solistareprezentant
punkty
1   Michał Machel KŁ Chełmińskie 199
2   Martyna Jamrozik N-ctwo Zawadzkie 195
3 1 Maja Kiedrowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 193
4 2 Beniamin Hubert Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 192
4 2 Marcin Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 192
5   Mikołaj Machel KŁ Chełmińskie 190
6 3 Szymon Kiżewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 190
7 4 Kacper Mazur SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 187
8 5 Mateusz Witak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 187
9   Natalia Napora KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 186
10 6 Weronika Grzenkowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 186
11   Agnieszka Jegier KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 183
12 7 Andrzej Witak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 182
13 8 Jonasz Mielewczyk GOK Sierakowice 180
14   Alicja Szymańska KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 180
15 9 Dominika Błaszkowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 178
16 10 Łukasz Grabowski GOK Sierakowice 177
17   Martyna Pisała KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 175
18 11 Aleksandra Modrzejewska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 175
19 12 Kacper Olszewski GOK Sierakowice 174
20 13 Antoni Błaszkowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 174
21 14 Maksymilian Grzenkowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 165
22 15 Dominik Breske SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 161
23 16 Gracjan Bulczak GOK Sierakowice 159
24 17 Bartosz Mazur SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 157
liczba uczestników w tej klasie: 25


XV Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej


Wyniki w klasie MB - zespoły
rogi myśliwskie w stroju B
KO
KR
zespółreprezentant
punkty
1   Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu WL UP w Poznaniu 298
2   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa 295
3   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków UR Kraków 291
4   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne w Brynku 285
5   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Gorzowska Knieja N. S. Kraj. Kłod. Bogd. BULiGL 280
6   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśna Brać przy N-ctwie Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo 278
7   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Ełk Nadleśnictwo Ełk 269
8 1 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie Zespół Szkół Leśnych - Warcino 269
9   I Zespół Trębaczy Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych Goraj ZSL Goraj 268
10   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie ZO PZŁ Warszawa 267
11   Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno N-ctwo Skrwilno 266
12   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Silvarum TL Tułowice ZSL Tułowice 265
13   Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadlesnictwa Lubin Nadleśnictwo Lubin 254
14   Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich RDLP we Wrocławiu Silvanus przy TL w Miliczu RDLP Wrosław / TL Milicz 252
15   Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa Złotów 250
16   Zespół Trębaczy Myśliwskich Wilk Nadleśnictwa Sarbia N-ctwo Sarbia 250
17   Zespół Sygnalistów Myśliwskich ZSL im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie ZSL Ruciane - Nida 224
18 2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rysie przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 221
liczba uczestników w tej klasie: 18

Wyniki w klasie MEs - zespoły
rogi myśliwskie w stroju Es
KO
KR
zespółreprezentant
punkty
1   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Raróg Nadleśnictwa Kędzierzyn N-ctwo Kędzierzyn 281
2   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg PGL LP N-ctwo Kluczbork 276
3   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 266
liczba uczestników w tej klasie: 3

Wyniki w klasie MSH - zespoły
Salon Hubertowski - instrumenty muzyczne niemyśliwskie lub myśliwskie i niemyśliwskie
KO
KR
zespółreprezentant
punkty
1 1 Chór Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bukowinie ZSP w Bukowinie 298
2   Zespół Forest Brass z Nadleśnictwa Lidzbark Welski N-ctwo Lidzbark Welski 291
3   Marzenia o Dubaju WKŁ 335 Przyszłość 287
4   Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego Bażant Chrzypsko Wielkie K. Ł. Bażant Chrzypsko Wielkie 259
PK   Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Myłkus" Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie UR w Krakowie 247
liczba uczestników w tej klasie: 5

Wyniki Konkursu na najlepsze wykonanie Hejnału XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej - Człuchów 2014
KO
KR
zespółreprezentant
punkty
1   Zespół Forest Brass z Nadleśnictwa Lidzbark Welski N-ctwo Lidzbark Welski 119
2   Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego U P w Poznaniu UP w Poznaniu  119
3   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśna Brać przy N-ctwie Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo 117
4 1 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie Zespół Szkół Leśnych - Warcino 117
5   Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno N-ctwo Skrwilno 116
6   I Zespół Trębaczy Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych Goraj ZSL Goraj 116
7   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne w Brynku 115
8   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie ZO PZŁ Warszawa 114
9   Zespół Trębaczy Myśliwskich Wilk Nadleśnictwa Sarbia N-ctwo Sarbia 108
10   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Silvarum TL Tułowice ZSL Tułowice 107
11   Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadlesnictwa Lubin Nadleśnictwo Lubin 106
12   Zespół Sygnalistów Myśliwskich ZSL im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie ZSL Ruciane - Nida 103
13 2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rysie przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 93
liczba uczestników w tej klasie: 7

 

Wyniki przeglądu musztry paradnej
miejsce
zespół reprezentant
1 Marzenia o Dubaju WKŁ 335 Przyszłość
2 Jenot TL w Tucholi TL w Tucholi
3 I Zespół Trębaczy Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych Goraj ZSL Goraj
3 Zespół Trębaczy Myśliwskich Wilk Nadleśnictwa Sarbia N-ctwo Sarbia
liczba uczestników w tej klasie: 4

 

Wyniki XXIII Krajowego Przeglądu Sygnałów, Wiersza i Piosenki Myśliwskiej 
im. Rafała Minicha w Przechlewie - kategoria WIERSZ
miejsce
zespół reprezentant
1 Mikołaj Holc SP nr 1 w Człuchowie
2 Maja Kiedrowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
3 Zuzanna Krotla SP nr 1 im. Człuchów
4 Klaudia Kluk PM im. Jacka i Agatki Człuchów
4 Dariusz Kuśmierek KŁ Szarak w Nowej Wsi
4 Andrzej Nowicki KŁ nr 45 Myśliwiec
liczba uczestników w tej klasie: 6

 

Wyniki XXIII Krajowego Przeglądu Sygnałów, Wiersza i Piosenki Myśliwskiej 
im. Rafała Minicha w Przechlewie - kategoria PIOSENKA
miejsce
zespół reprezentant
1 Zespół woklany Gama z Gimnazjum nr 1 w Człuchowie Gimnazjum nr 1 w Człuchowie
2 Eko - Tak SP nr 1 Człuchów
3 Ogólnoprzedszkolny Zespół Jacek i Agatka PM im. Jacka i Agatki Człuchów
4 Zespół Przyjaciele SP nr 1 Człuchów
4 Forte SP nr 1 Człuchów
liczba uczestników w tej klasie: 5

 

KO - klasyfikacja ogólna w konkursie "O Róg Wojskiego"
KR - klasyfikacja w konkursie regionalnym
PK - klasyfikacja pozakonkursowa


Jurorzy:

soliści - klasa D i A:

Artur Kanawka (przewodniczący), Andrzej Niedźwiedź, Mieczysław Skrzypiec, Agnieszka Woźniak, Krzysztof Kadlec

soliści - klasa C i B:

Wiesław Keller (przewodniczący), Roman Seta, Piotr Grzywacz, Agnieszka Rybicka, Adam Migurski

zespoły - klasy D, C, B, A i G + wiersz i piosenka:

Krzysztof Kadlec (przewodniczący), Andrzej Niedźwiedź, Adam Migurski, Agnieszka Woźniak, Michał Wojtyła

zespoły - klasy MB, MEs, MD i MSH + konkurs na najlepsze wykonanie hejnału festiwalowego:

Roman Seta (przewodniczący), Artur Kanawka, Wiesław Keller, Piotr Grzywacz, Mieczysław Skrzypiec

Przegląd musztry paradnej:

Roman Seta (przewodniczący), Artur Kanawka, Wiesław Keller, Andrzej Niedźwiedź, Mieczysław Skrzypiec

 


Czas wykonania: 0.081 sekund